SOS.cz

 

 

 

     

pro lepší, snadnější život a prosperující stát

 
 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství, maximální navýšení prosperity...

 

 

 

 

 

    

 

 Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

www.B-e-s-t.cz

Pracovní příležitosti na VPP, HPP, možnosti práce v rodině, cizině, atd., až milionová odměna za pomoc s dohledáním informací, nutných pro nápravu křivd, včetně v aféře Kajínek...

 

  • Práce v rodině jako chůva či, jestli máte pedagogické vzdělání, jako nadstandardní chůva

  • Doporučení na práci v USA

  • Provize z toho, že doporučíte studenty pro výuku na zahraniční škole v ČR, je možno inzerovat na nástěnkách

  • Provize z toho, že doporučíte klienty pro právní služby ohledně anulací exekucí a rozsudků, což je nyní možné. Je možno inzerovat na nástěnkách.

 

Pro ty, kteří by si chtěli pracovat v USA nabízíme informace jak co nejrychleji získat legální trvalý pobyt v USA

Cest existuje několik. Některé jsou známé, některé jsou většině lidí neznámé. Oficiální způsoby, které všeobecně platí pro naše občany jsou následující:

  • Rodinné  preference
  • Příbuzenské preference
  • Pracovní preference
  • Loterie rozmanitosti

Na první pohled či z vyprávění Čechoameričanů vše vypadá dost složitě a snad i beznadějně. Nemusí to tak být. V mnohých případech může vše proběhnout zcela jednoduše. My neradíme nějaké standardní šablony. Pro každého platí jiné výhody, závislé na jeho věku, vzdělání, povolání, rodinném stavu, atd. Nejlépe je plánovat co nejvíce dopředu, ještě před střední školou. Jistá povolání totiž mají podstatné výhody.

Dokončení určitých studií též pomůže se získáním trvalého pobytu. Tato studia je možno podstoupit v USA - jsou tam snadnější než u nás a dokonce mnohem méně matematicky náročná. V USA se dochází na vysokou 16 hodin týdně, 12 hodin týdně je již považováno za plný úvazek. Mnozí studenti ale chodí do školy na poloviční úvazek - 6 hodin týdně. Jisté obory, které jsou vysoce placené, vyžadují matematiku nižší úrovně než jaká se vyučuje na našich základních školách. U nás mají tyto obory mnohonásobně přísnější výuku matematiky.

Jisté české školní doklady, které v USA vyžadují, je možno přeložit standardně či trochu jinak, aniž by se lhalo o vysoké úrovni vzdělání - vůbec není třeba přehánět úroveň studia, spíše naopak. Taková maličkost může znamenat rozdíl mezi možností pracovat v USA během měsíců po podání žádosti a nemožností tam legálně pracovat roky, mezi možností vydělávat (převedeno na Kč) milion korun ročně, nebo jen malý zlomek této částky.

Dokonce vám pomůžeme s americkou angličtinou. Ta není, oproti tomu, co někteří tvrdí, vůbec snadná, protože se hodně mění s rychlostí řeči. Používáme stejné metody jako americké vládní programy pro diplomaty. Pro bližší informace klikněte na odkaz "USA SŠ+VŠ i v ČR/ČJ" v menu.

Až si v USA vyděláte nějaký ten peníz a jestli se vám tam nebude líbit, budete se samozřejmě moci vrátit domů, znalí života v jiném světě a s praktickou znalostí angličtiny, kterou byste v ČR asi těžko získávali. To vám samozřejmě pomůže otevřít mnohé dveře budoucí kariéry.

 

 www.B-e-s-t.cz

 

 

 Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

SOS.cz

 

 

 

     

pro lepší, snadnější život a prosperující stát

 
 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství, maximální navýšení prosperity...

 

 

Web není dosud dokončen a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nepřesné, nesprávné či ne nejnovější výrazy, popisy, atd., za něž se autoři omlouvají. Neručíme za přesnost informací, že jsme byli při výběru služeb přesní, nestranní, plně informovaní, atd. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: soscz@email.cz. Fotografie jsou z Googlu, kde jsou v "public domain," nejedná se o nikoho, kdo s námi spolupracuje, či koho známe. Nejsme vůbec nestranní. Máme velice vyhrocené názory a spojení s weby, které doporučujeme, či které jsou na našich stránkách uvedeny, a které mají stejné názory. Politicky nesprávné politické názory berte prosíme jako názory konspiračních teoretiků, žijících na západě, kterým by byla ničena jejich země tak, jak je ničena naše po listopadu 89.

Copyright © 1989-2016 www.sos.cz. Naposledy změněno: 04. 04. 2017