SOS.cz

 

 

 

     

pro lepší, snadnější život a prosperující stát

 
 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství, maximální navýšení prosperity...

 

 

 

 

 

    

 

 Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Láska, vztahy     Rodina, děti     Příjmy, firmy     Soudy, exekuce     Politika, volby     Další služby     Kontakt, fórum...

 

Výchova šťastné úspěšné osobnosti u dětí

v námi certifikovaných centrech, školkách, či privátně ve vaší rodině

 

www.HappyCenter.cz

 (Domluvili jsme 10% slevu pro námi doporučené děti.)

 

Co Happy Center nabízí:

 • Výuka naší metody pro rodiče
 • Výuka a certifikace naší metody pro školky
 • Námi certifikované chůvy, které se budou starat o děti u vás doma
 • Certifikovaná instruktorka, která studovala výchovu dětí na střední i vysoké škole a která ukončila kurzy na zahraniční škole ohledně tvorby oblíbené a úspěšné osobnosti u dětí a která maximálně miluje práci s dětmí, je také občas nabízena, ale její služby jsou podstatně dražší.

 

Nový unikátní přístup k výchově dětí v předškolním věku

Naše centrum nabízí špičkový alternativní výchovný a vzdělávací programem pro děti od 3 let.

Naše centrum se zaměřuje na ndividuální přístup, formování úspěšné osobnosti, výuku perfektní anglické výslovnosti. V době, kdy se naše školy a školky zaměřiují na výuku těch nejméně schopných,  ti schopní se ve škole a mateřince nudí. Naše centrum se zaměřuje na ty schopné, aby je přeměnilo v ještě schopnější. A úspěšnější. A šťastnější. Připravují se tak, aby ve světě průměrnosti ještě více vynikali. A aby za to byli obdivováni, ne šikanováni. Snažíme se vybudovat v dětech oblíbenou, pozitivní, úspěšnou osobnost, která jim pomůže žít šťasnější život.To vše je náš cíl.

Pokud budete pozorovat akcelerovaný progres ve výchově a vyspívání svého dítěte a navíc se k nám bude dítě těšit, budeme vědět, že odvádíme dobrou práci.

 • Našim cílem je vychovat všestranně rozvinutou a harmonickou osobnost.
 • Líbí se nám heslo: Vše co umím jsem se naučil v MŠ.
 • Užíváme jednoduché pracovní a výchovné prostředky, co nejvíce pohybu venku a co nejvíce zábavy. Stavíme na přátelských vztazích a podporujeme autoritu rodičů.
 • Chceme po dětech mnohé, ale postupujeme dle pravidel jednoduchosti a posloupnosti. Chceme je učit slušnosti, hrát fér.
 • Také že mají po sobě uklízet a vracet věci tam, kde je našli, nebrat nic co jim nepatří a umět říci promiň, když někomu ublíží. Nikoho nebít a umět se rozdělit.
 • Dále viz kniha amerického autora Roberta Fulghuma

 

Individuální přístup a péče

Nabízíme výchovu a vzdělávání tou nejindividuálnější formou. Máme na vaše dítě dostatek času a nabízíme celodenní pobyt v prostředí rodinného typu. Zveme všechny příznivce správné péče, výchovy a vzdělávání přiměřené věku dítěte, lidí vyznávající zdravý životní styl a lidí, kteří chápou, jak důležitou roli hraje šťastné dětství v životě lidí. Věříme, že si nás vyhledají ti z rodičů, kteří o svých dětech přemýšlí zodpovědně a chtějí jim dopřávat to nejlepší.

 

Nabízíme unikátní program pro šťastný, spokojený, úspěšný život

Snažíme se děti programovat pro

 • životní štěstí a spokojenost / spojení genetiky, výchovy a prostředí je klíčové/
 • akcelerovaný vývoj tvořivosti a intelektu / týká se psychomotorických dovedností a vlastností vůle/

Důležitými prvky naší výchovy jsou

 • psychologie úspěchu
 • zdravý životní styl

 

www.HappyCenter.cz

 

 

 

 Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Láska, vztahy     Rodina, děti     Příjmy, firmy     Soudy, exekuce     Politika, volby     Další služby     Kontakt, fórum...

 

SOS.cz

 

 

 

     

pro lepší, snadnější život a prosperující stát

 
 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství, maximální navýšení prosperity...

 

 

Web není dosud dokončen a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nepřesné, nesprávné či ne nejnovější výrazy, popisy, atd., za něž se autoři omlouvají. Neručíme za přesnost informací, že jsme byli při výběru služeb přesní, nestranní, plně informovaní, atd. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: soscz@email.cz. Fotografie jsou z Googlu, kde jsou v "public domain," nejedná se o nikoho, kdo s námi spolupracuje, či koho známe. Nejsme vůbec nestranní. Máme velice vyhrocené názory a spojení s weby, které doporučujeme, či které jsou na našich stránkách uvedeny, a které mají stejné názory. Politicky nesprávné politické názory berte prosíme jako názory konspiračních teoretiků, žijících na západě, kterým by byla ničena jejich země tak, jak je ničena naše po listopadu 89.

Copyright © 1989-2016 www.sos.cz. Naposledy změněno: 04. 04. 2017