SOS.cz

 

 

 

     

pro lepší, snadnější život a prosperující stát

 
 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství, maximální navýšení prosperity...

 

 

 

 

 

    

 

 Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

www.Institutea.cz České stránky American Institute. Maximální dotace a stipendia. ekonomické studijní programy, včetně MBA úrovně, atd.

www.TopAccreditation.com Naleznete zde seznam kvalitních škol, tradičních i netradičních, kvalitních studijních programů, včetně MBA úrovně, seznam podvodných škol, podvodných akreditačních organizací (některé z nich užívají i jisté "prestižní" české soukromé školy), seznam vysoce kvalitních respektovaných neakreditovaných vysokých škol v řadě zemí, atd. 

 

Západní prestiž, východní školné, protože výuka probíhá distančně v ČR, v českém jazyce, s nízkými náklady

 

 

American Institute nabízí pro ČR:

 

Americké SŠ a VŠ studium v češtině, distančně. Velký výběr oborů, i ekonomických, včetně MBA úrovně.

Rychlé ukončení vašeho vzdělání v některých oborech. Rychlá certifikace vašeho VŠ či SŠ vzdělání dle USA norem, kde nějaké obory či stupně studia mají podstatně nižší akademickou úroveň než u nás. U jiných je tomu naopak. Tento rozdíl mezi českým a americkým vzděláním můžete využít tak, že v řadě oborů a specializací budete moci obdržet americký certifikát VŠ úrovně i když máte jen české SŠ vzdělání. A to po minimálním dalším studiu, které je nyní možné distančně v českém jazyce. V některých případech můžete začít se studiem VŠ úrovně i když jste SŠ studium nedokončili. To vše je mimo jiné možné proto, že naše některé střední školy mají podobnou akademickou úroveň jako americké Junior College, neboli dvouleté vysoké školy. Naše základky mají v některých případech podobnou akademickou úroveň jako mnohé americké střední školy, hlavně protože u nás se žáci naučí číst a psát v 1. třídě, v USA to trvá až do 6. třídy, protože na rozdíl od češtiny se angličtina nepíše foneticky, ale úplně jinak než se vyslovuje.

Čeští studenti mohou navíc získat vysoká stipendia a dotace.

 

Ukázky školného

po obdržení maximálního speciálního stipendia a dotace pro české studenty:

  • Studoval jste střední školu, ale neudělal jste maturitu. Jelikož americké střední školy mají nižší akademickou úroveň než české, po minimálním distančním studiu, v češtině, s dotacemi a stipendiem, školné, pro dokončení amerického programu středoškolské úrovně, může být pouhých 5 tis. Kč.

  • Máte maturitu. S dotacemi a stipendiem školné v programu bakalářské úrovně může být pouhých 13 tis. Kč.

  • Studoval jste VŠ, ale neudělal jste státnice. S dotacemi a stipendiem školné v programu magistrantské úrovně může být pouhých 16 tis. Kč.

  • Chcete studovat Business Administration. S dotacemi a stipendiem školné v programu MBA úrovně může být i pouhých 40 tis. Kč.

  • Školné pro Centrální Evropu bylo původně dotované z důvodu pomoci s transformací na západní styl managementu. Dotace stále trvají. Je přizpůsobené pro místní ekonomické podmínky a je tak nízké hlavně proto, že náklady Institutu jsou v tomto regionu minimalizované. Podmínky pro získání minimálního školného platí více méně pro celou Centrální a Východní Evropu.

 

České stránky institutu

www.Institutea.cz

 

Důležité informace

American Institute of Arts & Sciences či institutea.com naleznete ve dvou kategoriích škol s dobrou reputací. Na těchto stránkách jsou i informace o akreditačních agenturách s negativní reputací, užívané některými soukromými středoevropskými vysokými školami.

www.TopAccreditation.com

 

 

 Hlavní stránka     Vzdělání, MBA     Extra příjmy     Soudy, exekuce     Alternativní politika     Prezidentské volby    Hodnocení     Další nabidka    Blog, atd.

 

SOS.cz

 

 

 

     

pro lepší, snadnější život a prosperující stát

 
 

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství, maximální navýšení prosperity...

 

 

Web není dosud dokončen a bude postupně dokončován a upřesňován, proto může obsahovat nepřesné, nesprávné či ne nejnovější výrazy, popisy, atd., za něž se autoři omlouvají. Neručíme za přesnost informací, že jsme byli při výběru služeb přesní, nestranní, plně informovaní, atd. Nejnovější verze webu je vždy ta nejsprávnější. Email s dotazy nebo komentáře k tomuto webovému serveru zašlete na adresu: soscz@email.cz. Fotografie jsou z Googlu, kde jsou v "public domain," nejedná se o nikoho, kdo s námi spolupracuje, či koho známe. Nejsme vůbec nestranní. Máme velice vyhrocené názory a spojení s weby, které doporučujeme, či které jsou na našich stránkách uvedeny, a které mají stejné názory. Politicky nesprávné politické názory berte prosíme jako názory konspiračních teoretiků, žijících na západě, kterým by byla ničena jejich země tak, jak je ničena naše po listopadu 89.

Copyright © 1989-2016 www.sos.cz. Naposledy změněno: 04. 04. 2017